Geodventure

Proportion

Geodventure

Platforma: Kickstarter
Cíl: 35 000 USD
Počet Backerů: 46
Doba trvání: 6. září 2017 – 16. října 2017
Místo původu: Bratislava
Poskytnuté služby: Konzultace kampaně, nastavení kampaně, e-mailový marketing, Facebook marketing, tvorba kreativy pro kampaň
Odkaz: Geodventure – Augmented Reality Travel Game

Cestovní hra Geodventure měla už základní vývoj za sebou, když nás její zakladatel oslovil při tvorbě Kickstarter kampaně. Naším úkolem bylo nastavit propagační strategii v předkampani a v průběhu kampaně, jakož i celková tvorba kreativy a nastavení kampaně.

Geodventure stavěl na principech využívání rozšířené reality (Augmented Reality) a chtěl tedy oslovit poměrně cílenou skupinu lidí, která by již v poměrně rané fázi této technologie projevila zájem.

Kickstarter kampaň Geodventure v závěru zakopla právě na své velmi úzké cílové skupině. Kampaň se zakladatel projektu rozhodl přerušit, ale během ní získal desítky informací při komunikaci s podporovateli a rozhodl se tyto informace zúročit k vylepšení projektu.

Geodventure je mobilní hra, která umožňuje cestovatelům poznávat místa po celém světě interaktivně a zábavně. Pomocí GPS a funkce rozšířené reality provází hráče příběhy, které prožívají v reálném čase na skutečných místech.

Hráči si navíc mohou vybrat, zda chtějí příběhy prožívat přímo “v terénu” anebo se raději stanou tvůrci netradičních příběhů a budou tak tvořit nové zážitky hráčům Geodventure. Za každou vytvořenou zápletku uživatelé získávají nové funkce nebo finanční odměny.


Vybrali jsme

5.787

Poptávkový formulář

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení. Plné znění naleznete zde.