Escalate

Proportion

Escalate

Platforma: Kickstarter
Cíl: 25 000 USD
Počet Backerů: 125
Doba trvání: 21. listopadu 2017 – 3. ledna 2018
Místo původu: Humpolec
Poskytnuté služby: Konzultace, vložení kampaně na Kickstarter, nastavení kampaně a předkampaně, e-mailový marketing a Facebook marketing
Odkaz: Escalate

Klient měl zájem ověřit poptávku po svém novém produktu v zahraničí a proto si vybral cestu crowdfundingu a platformu Kickstarter. S klientem jsme konzultovali crowdfunding samotný, výrobu materiálů pro crowdfundingovou kampaň, marketingové práce i tvorbu mailingové kampaně a tvorbu a optimalizaci Facebook reklamy.

Po několik let ve společnosti Isoline pracovali na řešení, které umožňuje vyrábět nápoje s přírodními výtažky a živinami, aniž by museli používat jakékoliv konzervační látky. ESCALATE Energy Drink byl vyvinut R&D týmem Isoline ve spolupráci s profesionálními sportovci a vědci zabývajícími se výživou, aby mohli spotřebitelé přizpůsobit dávku energie nastalé situaci a měnit tak svůj výkon kdykoli to budou potřebovat.

K dosažení těchto cílů potřeboval tým Isoline vyvinout speciální obaly, které dosud neexistovaly. Proto Isoline vytvořili víčko s názvem 3D SportTop, které se tak stalo předmětem crowdfundingové kampaně. Díky tomuto víčku může kterýkoliv spotřebitel dávkovat energii, kterou v obdrží z nápoje Escalate.


Vybrali jsme

73.674

Poptávkový formulář

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení. Plné znění naleznete zde.