Bohempia

Proportion

Bohempia

Platforma: Kickstarter
Cíl: 15 000 USD
Počet Backerů: 470
Doba trvání: 7. listopadu 2017 – 7. prosince 2017
Místo původu: Praha
Poskytnuté služby: Konzultace kampaně, nastavení kampaně, e-mailový marketing, Facebook marketing

Odkaz: BOHEMPIA: Sustainable, strong and comfy shoes made from Hemp

Klientův záměr s crowdfundingovou kampaní na americkém portálu Kickstarter bylo oslovení trhu mimo Českou republiku a především v USA.

Klientovi jsme konzultovali vznik crowdfundingové kampaně, její uspořádání na portálu, jejich marketingové práce během předkampaně a během samotné kampaně, zároveň jsme pro klienta vybudovali i landing page, která je zásadním nástrojem pro sběr lead kontaktů během předkampaně.

Také jsme vložili jejich projekt na crowdfundingový portál Kickstarter. Po dokončení kampaně, kde 178 podporovatelů z celkového počtu 400 bylo ze Severní Ameriky, jsme převedli vybrané prostředky zpátky do České republiky.

Kampaň dosáhla svého cíle, když oslovila nejen zmíněných 178 podporovatelů ze Severní Ameriky, ale i podporovatele z Austrálie, Německa, Velké Británie, Singapuru, Francie, Itálie a samozřejmě České republiky a rozšířila tak povědomí o značce a produktu Bohempia i do nejvzdálenějších míst naší planety.

Bohempia je konopná, veganská a trvanlivá obuv. Boty jsou pohodlné, lehké a prodyšné. Pomáhají udržet vaše nohy suché a čerstvé tím, že vás zbaví vlhkosti a zabraňuje množení organismů, které způsobují zapáchání vašich nohou. Obuv Bohempia je zodpovědnou volbou pro lidi, kteří chtějí minimalizovat dopad jejich módy na životní prostředí.


Vybrali jsme

37.216

Poptávkový formulář

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení. Plné znění naleznete zde.